Skip to content

veebiseminar

Mis on veebiseminar?

Veebiseminarid (ing.k webinar) on reaalajas toimuvad seminarid, kus osalemiseks on tarvis vaid stabiilse internetiühendusega arvutit. Veebiseminari tarkvara kaudu on võimalik interneti vahendusel läbi viia esitlusi, audio-ja videokonverentse. Seminari esineja saab jagada osalejatele erinevaid esitlusfaile ning oma ekraanil toimuvat, kasutada ühist jututuba. Seminari käigus on esinejal võimalik esitlusfailile ka joonistada (smart tahvel).

Kasutusvalkonnad

  • Nõustamineconsult

Veebiseminari tarkvara sobib hästi innovaatilise konsulatsiooniteenuse pakkumiseks. Alati ei sünni nõu küsimise otsus võõrastelt inimestelt ka kergelt.  Online-nõustamise juures saab klient valida endale keskkonna, kus ta ennast kõige turvalisemalt tunneb jäädes seejuures anonüümseks.

 

 

  • Koosolekkoosolek

Reeglina on kõigile sobiva koosolekuaja kokku leppimine üsna keeruline ettevõtmine.  Eriti vaevaline on see veel nendel ettevõtetel, mille osad paiknevad erinevates linnades. Lisaks koosoleku ametlikule ajale tuleb arvestada juurde ka sõiduaeg. Nii võibki juhtuda, et tööpäeva raamidesse ei mahugi 2 tunnisest koosolekust  rohkem.

 

 

 

 

  • Koolitus

koolitus

Üks räägib ja ülejäänud kuulavad – kõik informatiivsed koolitusteemad on veebiseminari tarkvaraga edasi antavad. Tihti on sellised koolitused liialt infot täis tipitud ja kiire tempoga. Koolituse järelkuulamise võimalus aitab kindlasti seda teemat kinnistada.

Veebiseminarid muudavad koolitused paindlikumaks!

 

 

 

Soovid seminaritarkvaraga lähemalt tutvust teha?